Propozycje Twojego projektu możesz otrzymać już 31 maja! Sprawdź
rocket

Projekt Rollup'u

Projekt Rollup'u

Projekt Rollup'u

p24 flaga
149netto
183.27 brutto

Rollup odgrywa istotną rolę podczas różnego rodzaju imprez jak targi i promocje jako uzupełnienie reklamy stoiska wystawienniczego, czy jako przekaźnik informacji o firmie na konferencjach, szkoleniach i spotkaniach biznesowych, gdyż pozwala na szybkie zwrócenie uwagi potencjalnych klientów.

Zobacz całą ofertę i zamów!

Nasza firma zajmuje się tworzeniem projektów rollup’ów, które pozwolą na wyróżnienie Twojej firmy spośród innych stoisk wystawienniczych. Zaprojektowane przez nas rollup’y posiadają przyciągającą grafikę, zawierają logo i nazwę firmy, różnego rodzaju hasła reklamowe, jak i podstawowe informacje o firmie. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego projektujemy rollup’y, które przyciągają i zapadają w pamięci potencjalnych klientów. Dzięki stworzonemu przez nas projektowi rollup’u Twoja firma na pewno będzie widoczna i oryginalna.

Jesteśmy firmą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Chętnie współpracujemy z naszymi klientami przy każdym projekcie rollup’u, aby jak najlepiej odzwierciedlić ich wymagania, spełniając oczekiwania przeprowadzenia usług na najwyższym poziomie.