Propozycje Twojego projektu możesz otrzymać już 7 lutego! Sprawdź
rocket

Projekt Rollup'u

Projekt Rollup'u

Projekt Rollup'u

p24 flaga
149netto
183.27 brutto

Rollup odgrywa istotną rolę podczas różnego rodzaju imprez jak targi i promocje jako uzupełnienie reklamy stoiska wystawienniczego, czy jako przekaźnik informacji o firmie na konferencjach, szkoleniach i spotkaniach biznesowych, gdyż pozwala na szybkie zwrócenie uwagi potencjalnych klientów.

Zobacz całą ofertę i zamów!

Nasza firma zajmuje się tworzeniem projektów rollup’ów, które pozwolą na wyróżnienie Twojej firmy spośród innych stoisk wystawienniczych. Zaprojektowane przez nas rollup’y posiadają przyciągającą grafikę, zawierają logo i nazwę firmy, różnego rodzaju hasła reklamowe, jak i podstawowe informacje o firmie. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego projektujemy rollup’y, które przyciągają i zapadają w pamięci potencjalnych klientów. Dzięki stworzonemu przez nas projektowi rollup’u Twoja firma na pewno będzie widoczna i oryginalna.

Jesteśmy firmą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Chętnie współpracujemy z naszymi klientami przy każdym projekcie rollup’u, aby jak najlepiej odzwierciedlić ich wymagania, spełniając oczekiwania przeprowadzenia usług na najwyższym poziomie.