1. Logolicious

Koszt: darmowa. Kompatybilność: iOS i Android

text

Kluczowe cechy:

 • Obsługuje pliki PNG, JPEG, GIF
 • Brak utraty rozdzielczości obrazu
 • Umożliwia ustawienie poziomu przezroczystości logo

Aplikacja LogoLicious umożliwia dodawanie swojego logo, znaku wodnego i tekstu do obrazów w formacie PNG, JPG oraz GIF. Możesz zrobić zdjęcie bezpośrednio z aplikacji lub wybrać je z galerii zdjęć. Co więcej, w LogoLicious znajdziesz narzędzia do kadrowania i zmiany rozmiaru zdjęć. Jeśli chodzi o samo logo, to możesz dokonywać modyfikacji jego rozmiaru, pozycji oraz przezroczystości znaku.

Aplikacja zawiera dwie przydatne funkcje, które zmniejszą czas obróbki kolejnych zdjęć. Po pierwsze warto dodać swoje logo tylko jeden raz — przy kolejnej edycji będzie ono zapamiętane. Nie musisz więc wielokrotnie dodawać swojego logo.

Druga funkcja umożliwia robienie szablonów. Możesz zapisać pozycję swojego logo jako szablon, tak aby na kolejnych zdjęciach znajdowało się ono w tym samym miejscu. W ten sposób zachowasz spójność wizerunku marki.

Jeśli chodzi o zapisywanie obrazu, na szczęście nie tracisz jakości zdjęć. Możesz wybrać odpowiedni format oraz dobrać wysoką/ średnią jakość odpowiednio do swoich potrzeb.

2. Watermark

Koszt: darmowa. Kompatybilność: Android

text

Kluczowe cechy:

 • Obsługuje pliki PNG, JPEG, GIF
 • Brak utraty rozdzielczości obrazu
 • Umożliwia ustawienie poziomu przezroczystości logo

Ta aplikacja jest wygodna nie tylko ze względu na jej funkcjonalność, ale dzięki dużej liczbie możliwości dostępnych w darmowej wersji. Za pomocą WaterMark naniesiesz swoje logo/znak wodny nie tylko na jedno zdjęcie, ale na cały album/folder ze zdjęciami. Dodatkowo możesz je skorygować/obrobić. Ponadto aplikacja oferuje wiele opcji dostosowywania, takich jak przezroczystość, możliwość zmiany koloru logo oraz oczywiście rozmiar i położenie.

3. Photo Watermark

Koszt: darmowa (ograniczony czas) . Kompatybilność: Android

text

Kluczowe cechy:

 • Wbudowana funkcja aparatu, która umożliwia robienie zdjęć w czasie rzeczywistym
 • Oferuje setki naklejek tekstowych i PNG dla znaku wodnego
 • Liczne funkcje: przenoszenia, obracania, odwracania i zmiany przezroczystości

Aplikacja wydaje się skarbnicą, w której dodasz cokolwiek do swoich zdjęć. Od logo i tekstu, po podpis, graffiti, naklejkę, znacznik czasu i lokalizację — Photo Watermark ma wszystko.

Możesz dodać wiele logo do swojego obrazu w dowolnym formacie, takim jak PNG, JPG itp. Aplikacja pozwala manipulować przezroczystością i rozmiarem logo.

Dzięki Photo Watermark zmienisz także rozmiar i pozycję swojego logo, a co więcej, możesz sklonować swoje logo i dodać wiele kopii po prostu dotykając ekranu.

4. eZy Watermark

Koszt: darmowa. Kompatybilność: iOS & Android

text

Kluczowe cechy:

 • Świeży i intuicyjny design
 • Różnorodne czcionki i kolory
 • Wiele opcji importu i eksportu

Ta aplikacja pobiła wszelkie rekordy pobrań i przekroczyła granicę 3 milionów, a jej główną zaletą jest prostota i łatwość obsługi. W tej aplikacji możesz bezpłatnie oznaczyć jedno lub więcej zdjęć. Wystarczy przesłać zdjęcie z sieci społecznościowych, bezpośrednio z aparatu lub z pamięci gadżetu. Sam znak można również edytować dzięki wbudowanym funkcjom, a wszelkie poprawki zostaną zapisane.

5. Watermark - Add text, photo, logo, signature

Koszt: darmowa (ograniczony czas). Kompatybilność: Android & iOS

text

Kluczowe cechy:

 • Liczne funkcje: przenoszenia, obracania, odwracania i zmiany przezroczystości.
 • Niezwykłe funkcje edycji tekstu: 250+ rodzajów fontów
 • Możliwość stworzenia własnego podpisu, dodania naklejek

Ta aplikacja ma kilka unikalnych narzędzi, które pomogą Ci dodać swoje logo do jednego lub kilku zdjęć. Dzięki Watermark możesz dodawać tekst, logo, obrazy PNG, znak wodny i podpisy do zdjęć. Z Watermark stworzysz również swój własny podpis.

Podsumowanie

Umieszczenie logo do zdjęcia już nie wydaje się takie trudne, prawda? Wybierz odpowiednią dla siebie apkę i dodawaj logo kilkoma kliknięciami. Dzięki podanym sposobom sprawisz, że kreacje oraz grafiki z Twoim projektem logo będą wszędzie spójne i rozpoznawalne.